מהי אורגזמה – אורגזמה נשית | אורגזמה גברית ואיך שולטים בזה

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

מהי אורגזמה - אורגזמה נשית | אורגזמה גברית ואיך שולטים בזהמהי אורגזמה – האורגזמה היא ללא ספק השלב שאליו שואפים ושואפות להגיע נשים וגברים רבים ברחבי העולם. כמעט כל אחד ואחת יזכרו את הפעם הראשונה שבה הם זכו להגיע לאורגזמה, שכן מדובר על אירוע מרגש ובעל משמעות רבה. ישנן דרכים שונות להגיע לאורגזמה וניתן לעשות שימוש בעזרים שונים בכדי להעצים את החוויה.

כיום ניתן להיעזר באביזרי מין שתפקידם הוא להביא לגירוי של איבר המין הנשי, השפתיים והדגדגן. גם גברים זוכים לאביזרי מין משלהם שמאפשרים להם להגיע לפורקן מיני מהיר או איטי על פי הבחירה שלהם.

מה קורה במהלך אורגזמה

מדובר על התכווצויות של שרירים שונים ביניהם בלוטת הערמונית, פי הטבעת, ועוד שרירים שסמוכים לאיבר המין. האורגזמה הנשית יכולה להתבטא גם ברצף של כמה אורגזמות ובמקרים שונים מלווה בשפיכה של נוזל לבנבן. שפיכה נשית לא תמיד מתרחשת אך כאשר זה קורה אז אין מה להיבהל, לא מדובר על בריחת שתן. הכמות של נוזל השפיכה הוא לא קבוע ויכול להשתנות מאישה לאישה.

מהי אורגזמה – אילו אביזרי מין יעזרו לאורגזמה

ישנם כאמור אביזרי מין שונים שיכולים לסייע בהגעה לאורגזמה:

 1. ויברטור – ישנם ויברטורים מסוגים שונים שכל אחד מהם פועל בעוצמה שונה ומכוון לגירוי של איברים ספציפיים בגוף האישה. ישנם ויברטורים גם לגברים ומומלץ לברר בחנות הסקס הקרובה.
 2. דילדו – נשים רבות עושות שימוש בדילדו שמדמה בעצם איבר מין והוא גם בעל מרקם דומה. ניתן לעשות שימוש בדילדו במהלך משגל עם בן/ בת הזוג או באופן פרטי.
 3. מין אוראלי גם הוא דרך מצוינת להבאה לאורגזמה. נשים וגברים נהנים מסקס אוראלי וישנן נשים אשר ישמחו להגיע לאורגזמה מלאה ללא חדירה.
 4. אוננות היא דבר מבורך, נשים וגברים נוקטים בדרך זו על מנת להגיע לפורקן על ידי שימוש באצבעות או בכף היד. מומלץ שלא למהר לשום מקום ולפנות זמן מתאים ונוח לשם כך.
  לסיכום אורגזמה היא שילוב של כמה גורמים שחלקם פיזיים וחלקם נובעים מהשפעה רגשית. גם אם ישנם קשיים בהגעה לאורגזמה, אין כל סיבה להיכנס ללחץ ומומלץ להיעזר בתכשירים שונים ולהיוועץ באנשים שמבינים בתחום זה.

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות