מוצרי עינוג עצמי שכדאי לכם להכיר

כמו כל מוצר גם אביזרי נחלקים לקטגוריות שונות שכל אחת מהן מציעה מספר גדול של פריטים. גם בתחום זה ישנם מוצרים מוכרים יותר וישנם כאלו שפחות פופולאריים, הכול טמון בביקוש.

בין שלל המוצרים ניתן לפגוש את אלו המוכרים והפופולאריים ביותר. הצרכנים הם מרחבי כל העולם ועל כן אין כל דרך לדעת מהו המוצר שנמכר יותר בארץ זו או אחרת.

מוצרי העינוג שכדאי לכם להכיר יוכלו להכניס לחיי הזוגיות שלכם הנאה רבה והם יעשירו את חיי המין שלכם אם אתם רווקים, נשואים או סתם חיים בזוגיות.

על אילו מוצרים מדובר

ביקור בחנות סקס יחשוף בפניכם שלל מוצרים שיחכו לכם על גבי המדפים או בקטלוגים מפורטים. לא חייבים לגשת את חנות פיזית וניתן לצפות בכל המוצרים הללו דרך חנות סקס אינטרנטית:

 • ויברטור או דילדו רוטט הם שני מוצרים שמטרתם היא דומה אך צורתם שונה במקצת. בעוד שהוויברטור יכול להופיע במגוון צורות, הדילדו יהיה כמעט תמיד בצורה של איבר מין גברי. שני המוצרים בעלי יכולת רטט שניתן לשלוט בה וכל אביזר הוא בעל עוצמה שונה מחברו.
 • ויברטור פרפר מיועד לנשים שמעוניינות לחוות עיסוי חיצוני של הדגדגן. שמו ניתן לו בשל הדמיון שלו לפרפר, הוא לא גדול מידי וקל מאוד לשימוש. היתרון שלו הוא בהתאמה האנטומית שלו למבנה של הווגינה הנשית מה שבהחלט תורם להנאה ממנו.
 • הפלאש לייט עשוי משני חלקים כך שחלקו החיצוני מדמה פנס והחלק הפנימי שלו הוא כמו שרוול שעשוי מסיליקון רך. המוצר הוא מאוד גמיש ומספק תחושה ריאלית של גוף.
 • בובות מין הם אולי המוצר הנמכר ביותר בקרב גברים. מדובר על בובה מתנפחת בעלת פונקציות שונות ומראה חיצוני שונה. אמנם הן לא ממש דומות לדבר האמתי אך הן בהחלט מסוגלות לספק חוויה מרגשת ומסעירה.
 • סטיספייר גם הוא סוג של וויברטור שמתאים לנשים בעיקר. מראהו כראש מקלחת והוא בעל עצמות רטט גבוהות במיוחד. האביזר מעניק לדגדגן עיסוי בתוספת יניקה, מה שבהחלט יכול להביא לשרשרת של אורגזמות.

ישנם כמובן מוצרים רבים נוספים שניתן להכיר ומומלץ לבקר בחנות סקס על מנת להתרשם מהם.

רוצים להגיב?

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות