איך להיגמל מצפיה בפורנו – התמכרות לפורנו

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

גברים ונשים ברחבי העולם שואלים את עצמם לעיתים קרובות מה רע בצפייה בסרטי פורנו. בסופו של דבר ככל שמדובר על צפייה באנשים שנהנים מסקס, הרי שאין כל בעיה עם זה. מאידך כאשר מדובר על צפייה בפורנו שפוגעת בשגרת החיים רגילה של הבן אדם אז מומלץ לנסות ולראות כיצד ניתן להפחית ולהוריד את זמני הצפייה בפורנו.

בעבר לא היה פשוט להשיג סרטי פורנו איכותיים והמשימה דרשה אומץ לב, וגישה למקורות מידע חסויים. כולנו זוכרים את הווידאומט שהציע לנו להשכיר קלטת בתמורה לכמה שקלים. ההתגנבות אל הווידאומט הייתה משימה בפני עצמה שלוותה במפגשים מביכים עם שכנים או חברים. כיום ניתן להשיג פורנו בקלות רבה על ידי כניסה אל רשת האינטרנט.

איך להיגמל מצפיה בפורנו – מה הם התחליפים שניתן להשתמש בהם

גמילה מפורנו
גמילה מפורנו

כאשר מדברים על גמילה מפורנו, כמו כל דבר בחיים, גם לפורנו ניתן למצוא תחליף הולם.מדובר על אביזרי מין מסוגים שונים, פניה לייעוץ או אפילו היכרויות חדשות ונועזות. כל אחת מן הדרכים הללו היא רלוונטית אך מומלץ לעשות זאת בשיתוף פעולה על בן או בת הזוג שלכם.

ככל שמדובר על אביזרי מין מסוגים שונים ניתן לבחור מבין מגוון רחב של מוצרים מתקדמים למדי שקיימים בחנויות ייעודיות.

אין כל סיבה לחשוש וכדאי להתעניין בתחום ולגלות עולמות חדשים שטרם הכרתם.

השימוש באביזרי מין יביא להתעוררות מינית מחודשת בין בני הזוג ויסיט אתכם מהשימוש בפורנו כמתווך בינך לבינה.

מי שכבר חווה את עצמו כמכור לפורנו יוכל לנסות להפחית את זמני הצפייה.

כדאי לדבר על הכול עם בן או בת הזוג ולא להשאיר את הדברים נסתרים.

פניה לייעוץ יכולה לסייע במקרים שונים וישנם סקסולוגים אשר המתמחים בסוג זה של הפרעה.

מה כבר יכול לקרות כתוצאה מהתמכרות לפורנו

הלבשה סקסית אינה חולפת מן האופנה - בייבידול סקסי
הלבשה סקסית אינה חולפת מן האופנה – בייבידול סקסי

אמנם מדובר בסך הכול על סרטים שניתן להיתקל בהם ברשת האינטרנט, מאידך ההתמכרות עלולה להביא להתרחקות הדרגתית מכל מי שאתה מכיר. הקדשת זמן מיוחד לצפייה היא הצעד הראשון לקראת כניסה למסלול של התנגשות עם השגרה הבריאה. שימוש באביזרי מין לעומת זאת הוא גם מהנה וגם יותר קרבה מחודשת עם בת או בן הזוג שלכם.

השיטה הטובה ביותר היא ללא ספק לשתף את האנשים הקרובים אליכם ולא להסתיר מהם את המצב שאליו נקלעתם. במקרים מסוימים ההתמכרות עלולה להביא למחסור בשינה שכן רבים צופים בפורנו בשעות הלילה ו"שוכחים" שיש יום עבודה למחרת.

על חשבון הזוגיות

הצפייה תהפוך לבעיה כאשר היא תבוא על חשבון יחסי מין על בת או בן הזוג שלכם. ישנה בעיה נוספת כאשר המכור מנסה לחקות אל מה שהוא רואה בסרטים ולבצע זאת עם בת או בן הזוג שלא תמיד מרוצים מן העניין. כאשר אנו רואים בסרט מעשים אשר גובלים בסטייה מן הנורמה או שהם מסכנים אתכם זהו מצב שאמור להדליק אצלכם נורת אזהרה.

כל עוד הצפייה משמשת רק למטרת עוררות מינית כאשר מדובר על פור פליי משעשע ונחמד, אין כל סיבה לחשוש שמדובר בהתמכרות. חשוב להיות מסוגלים להפריד פנטזיה למציאות ולא לוותר לחלוטין על צפייה בפורנו מעת לעת.

מה הכמות המומלצת

אנאלי Bed Games
אנאלי Bed Games

אם מדובר על צפייה בפורנו יותר מ5 פעמים בשבוע אז כדאי להפחית בהדרגה את הצפיות אם עולה תחושה של חוסר אז ניתן להפעיל את הדמיון ולנסות לחשוב בראש על מה שקורה בסרט מבלי לצפות בו. בכל מקרה ניתן להיגמל מצפייה ואין כל סיבה להתייאש, ישנם בעלי מקצוע ויועצים בתחום זה ואפשר לפנות אליהם בדיסקרטיות מלאה ולטפל בבעיה.

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות