גמילה מפורנו – איך גומרים עם זה?

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

גמילה מפורנו:
המחשבה על סקס היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. לגברים רבים (וגם לנשים) חולפים במהלך היום רסיסי מחשבות על סקס, יחסים אינטימיים ואין עם כך כל בעיה. מאידך, לעיתים המצב הופך להיות מורכב וזה קורה כאשר המחשבות על סקס תופסות חלק נכבד משעות היממה וצפייה בפורנו הופכת ליותר ויותר תדירה.

רשת האינטרנט שנכנסה לחיינו הפכה את סרטי הפורנו לנגישים מאוד ולמעשה כל מי שמעוניין בכך יכול כיום להגיע בקלות למגוון רחב של סרטים ולצפות בהם בחינם.

איך להיגמל מצפיה בפורנו
איך להיגמל מצפיה בפורנו

הנגישות הזו היא אחת הסיבות היותר מוכרות שהובילו להתמכרותם של גברים רבים לצפייה פורנו תוך כדי שהם מאבדים קשר עם הסביבה הקרובה, מזניחים את המשפחה ואת עצמם באופן כללי.
השאיפה לראות עוד ועוד אקטים מיניים מסוגים שונים לא מאפשרת להם להתקדם בחיים ועלולה לחולל נזקים בלתי הפיכים בקרב המשפחה הקרובה.

מה זה התמכרות למין

העיסוק בהתנהגות מינית באופן כפייתי ומבלי שיוכלו להפסיק על אף התוצאות הצפויות תביא בסופו של דבר לבעיות שונות והשליטה בחיי שגרה תיעלם בהדרגה. היות ומדובר על בעיה שעלולה לפגוע באופן קשה במהלך החיים מומלץ לעשות כל מה שניתן, לפנות לייעוץ ולחפש תחליפים בריאים למצב זה.

השימוש באביזרי מין אמנם נחשב לתחום שלא כל אחד מדבר עליו. מצד שני רבים עושים בהם שימוש ונהנים נשפע של אפשרויות מבלי להיעזר בצפייה בפורנו. היתרונות שמביאים איתם אביזרי המין השונים מקיפים תחומים רבים ומומלץ להתעניין בנושא ואפילו להתנסות באביזרים שונים שיכולים להוות תחליף הולם לפורנו.

אילו אביזרי מין קיימים

בובת סקס מוצקה - מציאותית
בובת סקס מוצקה – מציאותית

ראשית יש לחדד ולומר ששימוש באביזרי מין לא אמור לסכן אף אחד וכל עוד משתמשים בהם על פי ההוראות אז הם יסבו הנאה רבה. ישנם אביזרי מין שונים אך באופן כללי הם מתחלקים לכמה קטגוריות עיקריות:

 1. ויברטורים – מדובר על עולם שלם של אביזרים שמיועדים לגברים וגם לנשים. הוויברטור תפקידו לענג אזורים מסוימים בגוף האישה או הגבר והבאתם לשיאים של אורגזמה. בעוד הוויברטורים הנשיים יראו בדרך כלל דמוי איבר מין גברי הרי שהוויברטורים הגבריים יהיו בעלי צורה שונה ויעטפו את איבר המין וידמו מגע אמתי. הצבע של הוויברטור לא ממש משנה ויש לו יותר קונוטציה רגשית או חווייתית.
 2. בובות מין – כיום ניתן להשיג בובות אשר אינן חוטאות לאמת ונראות מאוד קרובות למציאות. הבובות יכולות להפיק חום והמגע שלהן הוא נעים ואנושי.
 3. נשים יעדיפו לעשות שימוש בדילדו בגדלים שונים ולענג את עצמן באמצעותו.
  גם הלבשה תחתונה היא סוג של אביזר מין. ניתן להשיג סטים מפתים של חזיות, תחתונים בצבעים שונים, ישנה גם הלבשה תחתונה אכילה ועוד מגוון סוגים של לבוש סקסי.

כיצד בוחרים אביזרי מין

הגדלת פין לגברים - רוטט - מתאים לזוגות
הגדלת פין לגברים – רוטט – מתאים לזוגות

חשוב להבין שבחירת אביזרי מין תלויה קודם כול בתחושה שלכם. עליכם להיות שלמים עם ההחלטה ולהרגיש אתה בנוחות. כמובן שמומלץ לשתף את בן או בן הזוג ולא להסתיר מהם את הרכישה הקרובה. כל בחירה עדיף שתהיה רק לאחר שקראתם על הנושא והבנתם על מה מדובר, מה התכונות של אביזר המין ולמי הוא מתאים.

על ידי שימוש באביזרי מין ניתן יהיה להוריד באופן משמעותי את צריכת הפורנו ולחזור להתענג על סקס איכותי עם בן או בת הזוג שלכם. שתפו אותם בחוויות שלכם ונסו להוביל אותם לנושא בסבלנות רבה. בסופו של דבר גם אתם תהיו מופתעים עד כמה הם יהיה פתוחים לנושא זה. ניתן לרכוש אביזרי מין באופן דיסקרטי דרך רשת האינטרנט כך שהמשלוח יגיע עד הבית.

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות