מהם צעצועי מין בשם ויברטורים

הוויברטור החל את דרכו ככלי רפואי לכל דבר והוא שימש לטיפול בנשים שסבלו מ"היסטריה נשית", שהתאפיינה בסוגים שונים של הפרעות. כמובן שמושג רפואי זה נעלם כלעומת שהופיע אך גרסתו הראשונית של הוויברטור שימשה רופאים לטיפול באבחנה רפואית זו.

הוויברטור הופיע במתכונתו הנוכחית רק בשנות השישים אך הפעם הוא יועד למטרות הנאה נטו, ונשים רבות עשו בו שימוש. כיום מדובר על אחד מאביזרי המין הפופולאריים ביותר והוא נמצא בבתים רבים ומענג נשים וגברים בכל רחבי העולם.

אלו סוגי וויברטורים קיימים

ויברטור הוא למעשה חפץ שיכול להיות בעל צורות שונות (לאו דווקא בצורת איבר מין גברי). ישנם וויברטורים שטוחים, גדולים וגם קטנים אך בעלי עוצמה גבוהה. היות ומדובר על אביזר המין הפופולארי ביותר כיום (בקרב נשים) אז להלן סקירה של כמה סוגים עיקריים:

 • ויברטור הארנב – הוא מעניק הנאה כפולה במוצר אחד. הכוונה היא חדירה וגינלית בנוסף לרטט חיצוני. שילוב מושלם זה מביא במקרים רבים לאורגזמה המיוחלת .
 • ויברטור קלאסי – הוא לא יקר מאוד ועושה את העבודה מצוין. ישנם וויברטורים אנאליים וקיימים וויברטורים בעיצובים משעשעים לאלו שמתייחסות למראה החיצוני של האביזר.
 • וויברטורים ריאליסטיים – כאלו שדומים לאיבר מין גברי וגם בעלי מרקם זהה.
 • ויברטור מיוחד שמיועד לגירוי של נקודות ספציפיות באיבר המין הנשי.

נשים כבר אינן חוששות להתנסות במגוון אביזרי מין וישנם לא מעט התפתחויות בנושא זה. ויברטורים גדולים יכולים לספק חוויה מינית נפלאה ובלתי שגרתית. בנוסף הם יכולים לשרת גם את ציבור הגברים שיוכל לספק את האישה ללא כל דאגה.

ויברטור בעל ממדים גדולים במיוחד עשוי להיות דרך מצוינת לאישה שמחזיקה בפנטזיות פרועות ללא יכולת לממש אותן בחיי השגרה. את הוויברטור רצוי לאחסן במקום מתאים שלא ייהרס, בנוסף כדאי שהוא יהיה גם במקום זמין (כמו למשל בשידה שליד המיטה או במגירה שבאמבטיה). כך ניתן יהיה להשתמש בו בדיוק ברגע המתאים, רק לשלוח יד ולקחת. ניתן לרכוש וויברטור באופן דיסקרטי על ידי פניה לחנות סקס אינטרנטית. המוצר יגיע באמצעות שליח ללא כל סימנים מזהים על האריזה.

רוצים להגיב?

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות