משחקים במיטה, 5 טיפים למשחקים ואביזרי מין למיטה

כל העולם הוא במה ואין כל צורך ללמוד משחק מול מצלמה. כל אחד מאתנו יכול להפוך לשחקן ברגע האמת, כל שכן כאשר מדובר על משחקי מיטה משעשעים ומדליקים. השגרה לא תמיד מאפשרת לנו לחשוב על סקס ורב הזמן יעסיקו אותנו דברים אחרים שיטרידו את מוחנו. אך כאשר אנו נמצאים עם בן או בת הזוג בשעות הפנאי ניתן להעשיר את התקשורת המינית על ידי שימוש באביזרי מין שונים שיפיחו אנרגיה מרעננת וחדשה.

אין זה משנה כמה זמן אתם ביחד, וגם זוגות וותיקים מאוד יוכלו ליהנות ממשחקי מיטה מהנים. אם אתם מחפשים רעיונות למשחקים מסוג זה תוכלו למצוא אותם בגלישה אל חנות סקס אינטרנטית שמציעה סוגים שונים של צעצועים ואביזרים.

אילו משחקים ניתן להשיג

הרעיון שעומד מאחורי משחקי המיטה הוא לפתוח את הראש לדברים חדשים, לשבור את הקרח ולהכיר בבן הזוג צדדים חדשים שלא הכרתם. דרך המשחק ניתן להגיע אל רבדים שלא תמיד חשופים מעל פני השטח ולעורר חשקים ישנים שנראה כאילו נעלמו לנצח

 • משחקי קוביות שמזמינות את בן או בת הזוג לבצע משימות שונות בקשורות לסקס, ארוטיקה ועינוג.
 • משחקי תפקידים הם תמיד דבר מבורך. כך ניתן גם לומר דברים שבמציאות קשה לבקש. אפשר להזמין מחנות הסקס מדים ייחודיים של דמויות שונות ולהיכנס לתפקיד.
 • שוקולד וסקס צועדים יד ביד כבר שנים רבות. ישנם משחקים רבים בהם קיים שילוב בין חוש הטעם לחוש המגע וניתן להגביר את רמת החושניות ששוררת במסגרת הזוגיות.
 • משחק יכול להיות גם חלק מיחסי סאדו מאזו אך לשם כך יש להשיג הסכמה מפורשת מבן הזוג.

משחקי חברה

לא חייבים להסתפק בבן הזוג וניתן לארגן ערב למבוגרים בלבד שיערב כמה זוגות ויהפוך ליצרי וסוער ככל שיתמשך הערב. בערבים מסוג זה יש לתת דרור לדמיון ולשכוח מכל מיני חוקים ששולטים בנו. אם אתם מחפשים רעיונות למשחקים כאלו ניתן לפנות לאנשים שמתמחים בתחום, סקסולוגים וגם חנויות סקס שדרכן ניתן להזמין את משחקי מיטה מסוגים שונים.

רוצים להגיב?

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות