השהיית גמירה – איך אפשר להשהות את הגמירה בעזרת אביזרי מין?

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

אפשר להשהות את הגמירה – על אביזרי מין להשהיית גמירה:
גמירה מהירה מידי עשויה להוות פתח לאכזבה של בן או בת הזוג, ישנן סיבות שונות לכך שהגמירה תתרחש במהירות וזה עשוי להיות לחץ, חרדת ביצוע או אפילו עודף גירוי. אמנם בסרטים הרומנטיים שני בני הזוג גומרים תמיד ביחד, אך במציאות לא תמיד זה עובד ולא בכל מקרה קיים סנכרון מדויק.

טבעת רטט לפין שחורה גומרים ביחד
טבעת רטט לפין שחורה גומרים ביחד

גברים אשר סובלים מגמירה מהירה לא צריכים להמשיך לסבול מהתופעה וניתן לנקוט בדרכים שונות על מנת לטפל בבעיה ולהגיע לעמק השווה. ישנם חומרים שונים שמיועדים לשימוש במקרים של גמירה מהירה ואפשר להשיג אותם בחנות האינטרנטית ולקבל אותם באמצעות שליח עד הבית.

על מה מבוססים אביזרים להשהיית הגמירה

טבעת רטט לפין ורודה גומרים ביחד
טבעת רטט לפין ורודה גומרים ביחד

השהיית גמירה יכולה להיות מושגת על ידי שימוש בג'ל או ספריי מסוגים שונים (למוצרים להשהיית גמירה לחצו כאן). תכשירים אלו מבוססים על חומרים מאלחשים שגורמים לאיבר להיות פחות רגיש למגע וכך להאריך את הזמן עד להגעה לאורגזמה. את התרסיס מורחים על החלק החיצוני של איבר המין ואין כל סיבה לחשוש שכן הוא אמור רק להעצים את החוויה. תכשירים אלו גם מגנים על רקמות העור ומונע  התפתחות של אדמומיות או שפשוף.

אין כל צורך לחוש תסכול נוכח גמירה מהירה מידי וכל מה שנחוץ הוא סקירה של התכשירים שמיועדים לטיפול בתחום זה. היות ורב הזוגות ירצו להאריך עד כמה שניתן את הפעילות המינית ולהגיע לכמה וכמה שיאים (לפחות מהצד הנשי) אז אין מה להמתין ורצוי להצטייד מיד בג'ל השהייה או תרסיס מתאים. חשוב לוודא שספריי ההשהיה עשוי מחומרים טבעיים בלבד ולא מכיל כימיקלים כל שהם שעשויים לפגוע בבריאות הגופנית של בן או בת הזוג.

השהיית גמירה – שיטות נוספות לטיפול

גבר - גברים אישה - נשים

לרב גברים ימנעו מטיפול בבעיה זו אך ישנן כמה שיטות שניתן להשתמש בהן. אחת מהן היא שיטה שקראת "התחל הפסק". בשיטה זו ניתן לזהות את הנקודה שבה אין דרך להימנע מגמירה ואז מפסיקים את האקט לכמה רגעים רק למשך כמה שניות. לאחר מכן ממשיכים. ניתן לתרגל את השיטה לבד או ביחד עם בן הזוג.

רוצים לקבל הנחות ומבצעים חמים? השאירו פרטים

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקההמשיכו לקנות
  ×
  ×

  עגלת קניות